Nieuws

Stemmen op Belfeldse clubs

1 oktober 2021

Er kan weer worden gestemd voor de Rabo ClubSupport-actie. Hoe meer stemmen, hoe hoger de financiële ondersteuning voor de deelnemende clubs, stichtingen en verenigingen.

Iedereen die lid is van de Rabobank kan zijn stem uitbrengen door in te loggen in de Rabobank-app of op de website. Ga naar Service > Zelf regelen en klik onder het kopje Algemeen op Lidmaatschap. Klik vervolgens op Rabo ClubSupport.

Op de onderstaande in Belfeld actieve clubs (in alfabetische volgorde zoals ze bij de Rabobank worden weergegeven) kan vanaf vandaag tot en met 25 oktober 2021 worden gestemd. De clubs hebben zelf aangegeven wat ze met het geld willen doen. Dit staat onder de clubnaam vermeld.

Badmintonclub Good Luck

We leiden jonge spelers op tot volwaardige trainers. Dit gebeurt op een gestructureerde manier, gegeven door een ervaren trainer.


CV De Belhamels

De bijdrage van Rabo Clubsupport wordt door ons gebruikt om de viering van carnaval zo laagdrempelig mogelijk te houden, zodat jong en oud onze carnavalsactiviteiten kunnen bezoeken zonder daarvoor diep in de buidel te moeten tasten.


De Holter Brök

We willen het bedrag besteden aan aankoop bladmuziek, aankoop- en onderhoud van onze muziekinstrumenten.


Fonds Gehandicaptensport Venlo

Het Fonds Gehandicaptensport Venlo zet zich ervoor in dat ook onze medemens met een beperking mee kan doen in de samenleving. Meedoen met sport in de regio Venlo moet ook voor deze doelgroep een vanzelfsprekendheid zijn, daar werken we hard aan. Het Collecte Comité Groot Venlo zet de middelen in voor de extra kosten die gehandicaptensport met zich meebrengt, zoals aanpassingen aan accommodaties, extra voorzieningen, materialen, vervoer, specifieke begeleiding etc.


Harmonie Kunst na Arbeid

Sinds enkele jaren nu, heeft Harmonie Kunst na Arbeid met ’t kingerhermenieke de mogelijkheid gecreëerd voor de allerjongste jeugd (7-10) om actief en in groepsverband muziek te maken. Op deze manier wordt de kinderen spelenderwijs geïntroduceerd in de wereld van de harmonie. De bijdrage die wij in 2021 hopen te mogen ontvangen willen we inzetten om het muziekaanbod voor deze jongste groep te verbreden en tevens om enkele activiteiten voor ze te kunnen organiseren.


Heemkundevereniging Maas- en Swalmdal

Voor het opknappen en inrichten van onze nieuwe verenigingsruimte aan de Dr. Poelsstraat 6 te Reuver, waar wij onze leden kunnen ontvangen en alle ruimte bieden voor hun hobby.


KBO Seniorenvereniging St. Urbanus

herfstmiddag organiseren, excursie plantencentrum, kerstviering, film in bioscoop, themamiddagen, voorlichting brandveiligheid etc.


Ma-Run

Sinds 1978 organiseren wij al de bekende Ma-Run feestweek tbv mindervalide mensen uit Venlo en directe omgeving. De Ma-Run toertocht is bekend in Venlo en omgeving en trekt elk jaar op de zaterdag veel bezoekers langs de route, waarbij de doorkomst via de Parade in de binnenstad van Venlo een absoluut hoogtepunt is. De stichting werkt voor 100% met vrijwilligers en is volledig afhankelijk van donaties, sponsorbijdragen en subsidies om dit evenement te kunnen organiseren.


PSV Voorwaarts

We zijn al en aantal jaren bezig met het opknappen van ons ruiterterrein in Belfeld aan de Beekweg. Met het geld van ClubSupport kunnen we weer verder met het verbeteren van ons terrein.


Schietsportvereniging De Flint

De schiettunnel is voorzien van enkele installaties zoals de luchtcirculatie. We willen graag nieuwe motoren in de luchtcirculatie aanbrengen omdat de huidige motoren al meer dan 20 jaar oud zijn.


Schutterij Urbanus

De grasmat, de schutters wei, van onze schutterij is heel hard aan vervanging toe. Daarom willen wij deze op korte termijn gaan vernieuwen. Een goede en mooie schutters wei is voor ons noodzakelijk om de diverse activiteiten te kunnen organiseren. Deze wei wordt o.a. gebruikt als oefenterrein door onze (jeugd) vendeliers en het marcheren met de schutters. Daarnaast stellen wij onze grasmat ook beschikbaar aan andere verenigingen die hier een activiteit organiseren.


Scouting Belfeld

Dit jaar willen we de bijdrage gebruiken voor vervanging en aanvulling van spelmaterialen zoals pylonnen, teamlintjes, ballen, knutselmaterialen en schmink.

 
Sparta Venlo

Na huur en vrijwilligersvergoedingen is materiaalonderhoud en vervanging de grootste kostenpost. Extra financiën voor de aanschaf van toestellen is dus van harte welkom.

Tafeltennisvereniging ’t Belke

Ook dit jaar gaat een groot deel van de opbrengst van de Rabo Clubsupport actie naar jeugdactiviteiten, waarmee we ervoor willen zorgen dat zich tafeltennistalent blijft ontwikkelen in Venlo en Belfeld in het bijzonder. Echter het afgelopen anderhalf jaar heeft aangetoond hoe belangrijk gezondheid is, ook op latere leeftijd. Daarom willen we een extra impuls geven aan onze zogenaamde 50+ groep, een steeds verder groeiende groep senioren die op donderdagochtend sportief bezig zijn.


TC De Snelle Sprong

De G-tennissers binnen onze vereniging trainen van oktober t/m april in de tennishal in Swalmen omdat deze groep in die maanden minder goed bestand zijn tegen weersomstandigheden in die periode. Van mei t/m september traint deze groep gewoon bij ons op het tennispark.


Uw Wijkbus

Door de bijdrage van Rabo ClubSupport kunnen we de eigen bijdrage aan de uitstapjes laag houden zodat veel inwoners kunnen deelnemen aan de uitstapjes. Inwoners komen door deel te nemen aan de uitstapjes “achter de geraniums vandaan”


Voedselbank Venlo

In plaats van voedselpakketten wordt met ingang van november overgestapt naar voedseluitgifte in de vorm van een winkelconcept. Momenteel wordt hiervoor de uitgifteruimte ingrijpend verbouwd tot een winkel. Voordeel is dat de client meer zeggenschap heeft bij de samenstelling van het voedselpakket hetgeen zijn/haar eigenwaarde versterkt. Ook wordt voedselverspilling hiermee voorkomen. Voor de inrichting van onze winkel hebben wij behoefte aan diepvrieskasten voor onze diepvriesprodukten.


Zonnebloem afdeling Belfeld

De te besteden donatie willen we gebruiken voor al onze gasten en vrijwilligers. In deze coronatijd hebben er nagenoeg geen activiteiten plaatsgevonden. Om deze leegte op te vullen doen we gedurende het jaar hun een warm hart toedragen in deze moeilijke tijd door middel van het regelmatig bezorgen van een presentje. Zodat ze ook weten dat we aan hun denken.

 

Op 10 november worden de resultaten bekendgemaakt.