Nieuws

Geef je mening over Venlo

26 augustus 2023

Het is het belangrijk om vanuit Belfeld te laten horen wat wij, als dorpsbewoners, belangrijk vinden. Waar ben je trots op? Wat gaat je aan het hart in ons dorp? Ons buitengebied, de Maas, maak je je zorgen over de Delta Rijn Corridor, ons dorpskarakter, distributie hallen tegen onze dorpskern of zoek je al tijden een woning? Laat je horen! Vul de enquête in.Wat is volgens jou hét stadsmerk van gemeente Venlo?

De gemeente Venlo is gestart met het project “Citybranding”. Het doel hiervan is het realiseren van één breed gedragen merkstrategie voor Venlo om onze aantrekkelijkheid te vergroten en mensen, bedrijven en investeringen aan te trekken. De gemeente heeft daarom een enquête opgesteld die gaat over de identiteit en de kernwaarden van onze gemeente.

J𝗼𝘂𝘄 𝗸𝗶𝗷𝗸 𝗼𝗽 𝗼𝗻𝘇𝗲 𝗴𝗲𝗺𝗲𝗲𝗻𝘁𝗲 𝗺𝗮𝗮𝗸𝘁 𝗵𝗲𝘁 𝘃𝗲𝗿𝘀𝗰𝗵𝗶𝗹

Wil je nog actiever bijdragen om het verhaal van Venlo te vertellen? Laat jouw stem dan horen als één van de 𝟭𝟬𝟯 𝗮𝗺𝗯𝗮𝘀𝘀𝗮𝗱𝗲𝘂𝗿𝘀 van Venlo.

Als één van de 103 ambassadeurs heb jij de unieke kans om mee te denken over het merk van Venlo als stad van mogelijkheden, bruisende energie en historische schoonheid. In een interactieve sessie gaat Gemeente Venlo ‘het verhaal van Venlo’ achterhalen.