Nieuws

Denk mee met Evenemente Veur Belvend

18 mei 2023

Vind je ook dat Belfeld wat meer opwinding en plezier kan gebruiken in het najaar? Evenemente Veur Belvend is op zoek naar enthousiaste dorpsbewoners die willen meedenken over een gloednieuw evenement voor het najaar.

Onze gemeenschap zit boordevol creativiteit en ideeën. Of je nu jong of oud bent, iedereen kan helpen een evenement te organiseren dat ons dorp verbindt, energie geeft en iedereen een glimlach bezorgt.

Heb je altijd al gedroomd van een kleurrijke herfstmarkt vol ambachtelijke kraampjes? Of misschien denk je eerder aan pubquiz in een sfeervol ingerichte Hamar? Of heb je een uniek idee voor een totaal ander evenement dat ons dorp nog nooit heeft gezien?

Dit is de kans om jouw stem te laten horen en bij te dragen aan iets nieuws. Breng je ideeën, suggesties en positieve energie mee. Meld je aan op: evenementeveurbelvend@gmail.com