Nieuws

Belfeld.nu is vernieuwd!

27 september 2019

Belfeld.nu is in een nieuw jasje gestoken! De website was flink verouderd, waardoor we regelmatig te kampen hadden met technische problemen. Deze hebben we nu aangepakt. Maar de website ziet er niet alleen anders uit, er zijn ook enkele nieuwe pagina’s en functies.

Wat is er zoal veranderd? 

Instagram: Belfeld.nu zit nu ook op Instagram. Een van de redactieleden zal regelmatig foto’s van Belfeld plaatsen, zodat iedereen kan zien wat voor moois ons dorp te bieden heeft. 

Samen Winnen-nieuws: op verzoek van de verenigingen is er een apart gedeelte gemaakt voor het nieuws van Samen Winnen. Met de verenigingen wordt momenteel gekeken hoe deze pagina precies gaat worden ingevuld. Vanuit de homepage is in één oogopslag te zien welke nieuwberichten er op deze pagina zijn geplaatst.

Nieuwsbrief: uit kostenoverwegingen kan er vanaf nu helaas geen automatische nieuwsbrief meer worden verstuurd. Wel worden alle nieuwsberichten nog steeds automatisch ook op ons Facebook- en Twitter-account geplaatst. Er zijn dus nog voldoende mogelijkheden om op de hoogte te blijven van het Belfeldse nieuws.

Verenigingen: onder dit kopje is een overzicht te vinden van alle verenigingen, clubs, stichtingen en andere organisaties die van belang zijn voor Belfeld. Door de klikken op het logo of de naam word je doorgelinkt naar de website of Facebook-pagina van de betreffende vereniging. Er is dus geen plek meer voor een verhaal over de vereniging; de ervaring leerde dat deze nauwelijks werd bekeken en gegevens snel verouderd bleken te zijn.

Wat is er bij het oude gebleven? 

Dat we nieuws brengen voor en door Belfeld! Berichten en evenementen in ons dorp en met medewerking van inwoners en verenigingen uit Belfeld hebben nog steeds een prominente plek op de website.  

Dat we uw hulp nodig hebben om Belfeld.nu te vullen! Als u een (nieuws)bericht of evenement hebt voor op onze website, stuur dan een bericht naar: info@belfeld.nu. Klik bovenaan de website op Contact of onderaan de homepage op Tip de redactie voor meer informatie. 

Dat er op veler verzoek naast ons eigen nieuws ook een overzicht te zien is van het nieuws van Omroep Venlo.

Tot slot willen we Bas Papen van Ixion Design bedanken voor het ontwerp van de website en Jordy Caris voor het maken van foto’s.